divadlo Petra Bezruče
měsíční zpravodaj v pdf
program / květen 2003
pátek
2.
19:00

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
R 1 + R 2
sobota
3.
18:30zajezd

Fjodor M. Dostojevskij 

Idiot

Drama krásy.
Olomouc
pondělí
5.
19:00zajezd

Tenessee Williams 

Skleněný zvěřinec

Generační konflikt matky a jejích dvou dětí, snílka a bouřliváka Toma a uzavřené do sebe, senzitivní Laury.
Prachatice
pondělí
5.
20:00

J. Dušek / J. Zbrožek 

Divadlo VIZITA Praha

mimo předplatné
úterý
6.
19:00zajezd

Tenessee Williams 

Skleněný zvěřinec

Generační konflikt matky a jejích dvou dětí, snílka a bouřliváka Toma a uzavřené do sebe, senzitivní Laury.
Vodňany
středa
7.
18:00

Tomáš Vůjtek 

Výmlat

Spořádaná domácnost zalkoholizovaného dirigenta a náboženské blouznivky.
K 1
pátek
9.
19:00

Ann Reynolds / Moira Buffini 

Jordan

Šokující zpověď dvacetileté vražedkyně.
S 1
sobota
10.
19:00

Jaroslav Hašek / Karel Tománek 

Švejk OFF

Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantebande!
mimo předplatné
úterý
13.
19:30

Fjodor M. Dostojevskij 

Idiot

Drama krásy.
V 1 + V 2
středa
14.
18:00

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
F 1 + F 2
čtvrtek
15.
09:00zajezd

Jan Werich - Karel Texel 

Královna Koloběžka I.

Jak rybářovic Zdenička na zámek přijela a nepřijela a byla při tom ustrojená i neustrojená...
Karviná
čtvrtek
15.
11:00zajezd

Jan Werich - Karel Texel 

Královna Koloběžka I.

Jak rybářovic Zdenička na zámek přijela a nepřijela a byla při tom ustrojená i neustrojená...
Karviná
pátek
16.
19:00

Tomáš Vůjtek 

Výmlat

Spořádaná domácnost zalkoholizovaného dirigenta a náboženské blouznivky.
U 1
sobota
17.
14:00zajezd

Ann Reynolds / Moira Buffini 

Jordan

Šokující zpověď dvacetileté vražedkyně.
Zlín
pondělí
19.
19:30zajezd

Tenessee Williams 

Skleněný zvěřinec

Generační konflikt matky a jejích dvou dětí, snílka a bouřliváka Toma a uzavřené do sebe, senzitivní Laury.
Zlín
úterý
20.
18:00

Werner Schwab 

Prezidentky

Skandální hra o středoevropské cuchtě a domácí buchtě.  / Fekální majáles
mimo předplatné
středa
21.
10:00

Vladislav Vančura 

Rozmarné léto

Příběh plný poezie, lásky a kouzel.
čtvrtek
22.
10:00

Vladislav Vančura 

Rozmarné léto

Příběh plný poezie, lásky a kouzel.
čtvrtek
22.
18:00

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
B 1 + B 2
pátek
23.
19:00

Ann Reynolds / Moira Buffini 

Jordan

Šokující zpověď dvacetileté vražedkyně.
U 2
sobota
24.
19:00

Ann Reynolds / Moira Buffini 

Jordan

Šokující zpověď dvacetileté vražedkyně.
X 1
pondělí
26.
10:00

J. Kolář, P. Prchal, M. Eben 

Kocourek Modroočko

Muzikálová pohádka pro nejmenší i větší děti.
úterý
27.
10:00zajezd

Jaroslav Hašek / Karel Tománek 

Švejk OFF

Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantebande!
Bohumín
středa
28.
18:00

Doman Nowakowski 

Ústa Micka Jaggera

Děda hipík, vnuk skejtař a snowboardista jedou na koncert Stounů.
mimo předplatné
čtvrtek
29.
18:00

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
N 1 + N 2
pátek
30.
19:00

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
S 1 + S 2
sobota
31.
19:00

Tomáš Vůjtek 

Výmlat

Spořádaná domácnost zalkoholizovaného dirigenta a náboženské blouznivky.
X 2
www.bezruci.cz