divadlo Petra Bezruče
měsíční zpravodaj v pdf
program / listopad 2003
pondělí
3.
19:00zajezd

Tenessee Williams 

Skleněný zvěřinec

Generační konflikt matky a jejích dvou dětí, snílka a bouřliváka Toma a uzavřené do sebe, senzitivní Laury.
Rožnov pod Radhoštěm
úterý
4.
19:30

Tomáš Vůjtek 

Výmlat

Spořádaná domácnost zalkoholizovaného dirigenta a náboženské blouznivky.
sk. V 2
středa
5.
18:00

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách  / Upřímnej a poctivej návyk na jehlu ...  / Povaha udržuje partnerství celá léta. A heroin má přece skvělou povahu!  / Šit čistej jak padlý sníh - zemřel jsem na toxoplazmu z kočičích hoven  / Jak přestat? - Jak přestat? - Jak přestat?  / Tak tohle nezvládám poměrně soustavně  / Hned jak si uvědomíš, že je to špatný  / Začne se ten pocit měnit od nepříjemnýho k nesnesitelnýmu  / Pak nezbyde, než je všecky okrást  / Něco pro opravdu silný nátury  / Nedoporučujeme mládeži do patnácti let  / Tak to chci vidět!
sk. K
pátek
7.
19:00

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
sk. U 1 + U 2
sobota
8.
19:00

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách
sk. X
pondělí
10.
19:00zajezd

Tenessee Williams 

Skleněný zvěřinec

Generační konflikt matky a jejích dvou dětí, snílka a bouřliváka Toma a uzavřené do sebe, senzitivní Laury.
Ostrov
středa
12.
10:00zajezd

Ann Reynolds / Moira Buffini 

Jordan

Šokující zpověď dvacetileté vražedkyně.
Český Těšín
středa
12.
19:00

NOVÁ OSA 

Shopping and Fucking

mimo předplatné
čtvrtek
13.
10:00zajezd

J. Kolář, P. Prchal, M. Eben 

Kocourek Modroočko

Muzikálová pohádka pro nejmenší i větší děti.
Zlín
čtvrtek
13.
14:30zajezd

J. Kolář, P. Prchal, M. Eben 

Kocourek Modroočko

Muzikálová pohádka pro nejmenší i větší děti.
Zlín
čtvrtek
13.
19:00

NOVÁ OSA 

Sud prachu

mimo předplatné
pátek
14.
10:00zajezd

Jan Werich - Karel Texel 

Královna Koloběžka I.

Jak rybářovic Zdenička na zámek přijela a nepřijela a byla při tom ustrojená i neustrojená...
Třinec
sobota
15.
17:30zajezd

Gabriela Zapolská 

Morálka paní Dulské

Komedie malých citů a velkých ztrát.
Český Těšín
pondělí
17.
19:00zajezd

Tenessee Williams 

Skleněný zvěřinec

Generační konflikt matky a jejích dvou dětí, snílka a bouřliváka Toma a uzavřené do sebe, senzitivní Laury.
Olomouc
úterý
18.
18:00

Fjodor M. Dostojevskij 

Idiot

Drama krásy.
mimo předplatné
středa
19.
19:00

NOVÁ OSA 

Kostlivec: Vzkříšení

mimo předplatné
pátek
21.
19:00

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách
sk. R
středa
26.
18:00

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách
sk. L
pátek
28.
19:00

Viktor Dyk 

Zapomnětlivý

Zapomínáte, poněvadž chcete, já poněvadž musím.
PREMIÉRA
www.bezruci.cz