Tři mušketýři

Tři mušketýři

chrabrost, čest a přátelství na život a na smrt ostré kordy i jazyky cupují bránice a blaží srdce krásných žen / opravdoví hrdinové ještě nevymřeli / ale intrikáni nikdy nespí / jeden za všechny / všichni za jednoho / a kolik že jich vlastně je?

autor alexandre dumas st., nikolaj penev
dramatizace nikolaj penev
režie nikolaj penev
dramaturgie daniela jirmanová
scéna pavla kamanová
kostýmy jitka nejedlá

hrají
d´artagnan vojtěch říha / athos, vévoda buckingham dušan urban / porthos lukáš melník / aramis jakub burýšek / král ludvík xiii. norbert lichý / divadelní kritik / kardinál richelieu ondřej brett / béarnská herka, královna anna rakouská markéta haroková / hlídač v muzeu jiří müller / kardinálovi gardisté filip kapusta, pavel kresta, martin plichta, filip bajger / stínová constance bonacieux michaela krejčí / muzejní pes špek

premiéra 8. května 2015
derniéra 5. května 2016
délka 1 hod. 35 min.

Hrdinská mušketýrská jevištní férie inspirovaná slavným románem. Podle pana Dumase volně a hravě sepsal Nikolaj Penev. Pro všechny muže s klukovskou duší a ženy s romantickým srdcem. Lačníte po dobrodružství? Objevte skryté talenty našich herců, kteří se nenechají dublovat kaskadéry! Nechoďte do multikina, u nás uvidíte 3M ve 3D!