Noc divadel 2021

Noc divadel 2021

Milí diváci, je nám to moc líto, ale po důkladném zvážení situace jsme se rozhodli změnit program na Noc divadel 2021. Inscenaci Lásky jedné plavovlásky pro Vás odehrajeme (!), ale rušíme naši tančírnu, která měla být velmi kontaktním programem, jímž bychom neradili ohrozili v této době Vás i nás. Víme, jak moc jste se na tančírnu těšili, a proto bychom Vám rádi nabídli alternativní program – připravili jsme pro Vás Bezručácký biograf, v rámci kterého Vám promítneme v sále DPB ve 22.00 hodin oblíbenou a úspěšnou komedii MŮJ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH!

autor mimořádná akce

hrají
tom ondřej brett / amy tereza vilišová / alison sylvie krupanská / calvin lukáš melník / saša markéta haroková

premiéra 20. listopadu 2021
derniéra 21. listopadu 2021
délka 2 hodiny a 35 minut

vstupenka na noc divadel se nevztahuje na představení inscenace lásky, jedné, plavovlásky

Hledání pravého partnera po třicítce není žádná legrace, ale u nás se budete bavit! Hra Můj romantický příběh se na 15. ročníku Grand Festivalu smíchu v Pardubicích stala Komedií roku. Cenu pro nejlepší herečku si odnesla Tereza Vilišová, která za hlavní roli v této singles grotesce obdržela také prestižní Cenu Thálie a Cenu Alfréda Radoka. Můj romantický příběh si vysloužil také Cenu Marka Ravenhilla udělovanou za nejlepší tuzemskou inscenaci nového dramatického textu. Vybírali jsme pečlivě, budeme se na Vás těšit!
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Pevně věříme, že se potkáme příští rok na Noci divadel 2022!