divadlo Petra Bezruče
měsíční zpravodaj v pdf
program / září 2005
pátek
9.
18:00
zrušeno
premiera

Tomáš Pěkný 

Malá čarodějnice

Havrane, havrane z kamene, je smutné být sám / sto let života strávených učením se z čarodějné knihy, sto let prožitých v osamění, to není málo / to i malá čarodějnice zatouží po společnosti přátel / u zkoušky z čarodějnictví však propadla, nemůže tedy být přijata mezi sestřičky báby / možná najde kamaráda mezi lidmi? / třeba když pomůže dívce juliáně dostat svého milovaného chlapce? / nic však není tak jednoduché, jak se zdá / zvlášť když se kouzlům a čárům staví do cesty ošklivé lidské vlastnosti / nad těmi snad zvítězí jedině kouzlo největší ? kouzlo dobrého srdce
PREMIÉRA
úterý
20.
11:00
zrušeno

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách  / Upřímnej a poctivej návyk na jehlu ...  / Povaha udržuje partnerství celá léta. A heroin má přece skvělou povahu!  / Šit čistej jak padlý sníh - zemřel jsem na toxoplazmu z kočičích hoven  / Jak přestat? - Jak přestat? - Jak přestat?  / Tak tohle nezvládám poměrně soustavně  / Hned jak si uvědomíš, že je to špatný  / Začne se ten pocit měnit od nepříjemnýho k nesnesitelnýmu  / Pak nezbyde, než je všecky okrást  / Něco pro opravdu silný nátury  / Nedoporučujeme mládeži do patnácti let  / Tak to chci vidět!
mimo předplatné
středa
21.
19:00
zrušeno

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách
Mezinárodní festival Divadlo Plzeň
pátek
23.
19:00
zrušeno

Irvine Welsh / Harry Gibson 

Trainspotting

Těžká soda o těžkejch drogách
mimo předplatné
pondělí
26.
10:00
zrušeno

Tomáš Pěkný 

Malá čarodějnice

Havrane, havrane z kamene, je smutné být sám
pátek
30.
19:00
zrušeno

Oscar Wilde / J. Z. Novák 

Strašidlo cantervillské

Strašidlo na zámku Canterville musí mít pro strach uděláno!  / komedie známého anglického spisovatele, mistra konverzace, "dandyho" oscara wilda  / velvyslanec spojených států amerických pan otis kupuje v anglii zámek canterville  / nic nedá na varování, že na zámku straší duch sira simona de canterville, šlechtice, který zde před třemi sty lety chladnokrevně zavraždil svou ženu  / moderní američané přece na strašidla nevěří  / brzy se však o existenci ducha přesvědčí na vlastní oči  / otázkou zůstává, kdo musí mít víc pro strach uděláno: americká rodinka nebo strašlivý cantervillský přízrak?
sk. T
www.bezruci.cz