lásky jedné plavovlásky

lásky jedné plavovlásky

tancovačka, jak má být / sex education po česku / pánové a dámy, zadejte se / bloncka nebude sedět v koutě / vždyť se můžou koukat, kam chtěj / a byli spolu šťastni až do rána / kdo to tu spí?

autor jaroslav papoušek, miloš forman, ivan passer
adaptace jan holec, anna smrčková
režie jan holec
dramaturgie anna smrčková
scéna ján tereba
kostýmy paulína bočková
hudba david hlaváč
texty petr vodička
pohybová spolupráce pavol seriš

hrají
andula magdaléna holcová, barbora křupková / milda václav švarc / pokorný, otec norbert lichý / soudružka veselá, matka kateřina krejčí / mudr. plzáková markéta haroková / mudr. pondělíček, myslivec dušan urban / soudružka šebková marcela čapková / marie, figurantka yvona stolařová / jana, dívka alexandra palatínusová / vacovský, figurant vojtěch johaník / burda, tonda jáchym kučera / maňas jakub burýšek / číšník michal weber

premiéra 12. listopadu 2021
délka 2 hodiny a 20 minut (včetně přestávky)

ocenění
dušan urban získal roli mudr. pondělíčka/myslivce cenu jantar 2021

Lásky jedné plavovlásky v Divadle Petra Bezruče mají našlápnuto stát se kultovním přestavením

Kateřina Krejčí i Norbert Lichý si zde říkají o nominace na vrcholná herecká ocenění. A platí to i o celé inscenaci. Ocenění za původní současnou divadelní hru by si zasloužil i její výchozí text z pera Jana Holce a Anny Smrčkové.

Ladislav Vrchovský / 13.11.2021

Každá holka chce kluka, každá holka chce lásku. A každý kluk chce… Seznámit se a zamilovat je snadné. Ale co dál? Komedie o prvních láskách, kocovinách a růžových brýlích, které možná spadnou dřív, než si je stačíme nasadit. Originální adaptace slavného filmu Miloše Formana plná českého humoru a autorských písní byla vytvořena speciálně pro náš soubor.

středa
5
dubna
18:30

lásky jedné plavovlásky

autor jaroslav papoušek, miloš forman, ivan passer
režie jan holec


vyprodáno